Par mani

Esi sveicināts manā blogā, lasītāj!
Mani sauc Liene Katrīna, un no malas šķiet, ka esmu tipiska pusaudze, bet tā nebūt nav... Esmu untumu pilna meitene, kas neiet uz veikalu ar vajadzību pēc vienas lietas, jo zina, ka nopirks divas un vairāk. Varbūt tipiski meitenei ir tas, ka vienīgais filmu žanrs, kurš patiešām patīk, ir romantiskais, bet brīžiem manas kaprīzes apmierina arī kāds trilleris. Ar kosmētiku esmu uz tu, bet tā man ir kā ļaunā māsa, tāpēc lietoju reti, vairāk uzmanības pievēršot sejas kopšanai un ādas veselībai, kas pusaudžu gados, manuprāt, ir nepieciešamāk. 
Bloga lapaspuses pildu jau trīs gadus, un vēl ceru nepārstāt, jo patīk. Šeit biežāk atradīsiet viedokļus no mana, kā jaunietes skata punkta, tāpēc mērķauditorija ir vienaudži. Neskatoties uz to, brīžiem tiek publicēts kāds padomu pilns raksts, kas noderēs visiem, neatkarīgi no vecuma vai dzimuma. 
Ārpus bloga es cenšos aizpildīt savu brīvo laiku ar fiziskām aktivitātēm, vai arī kādu neaizmirstamu piedzīvojumu, jo esmu adrenalīna ķērāja. Izrauties no trauksmainās ikdienas un stresa man palīdz devīze ''viss kas notiek, notiek tikai uz labu'' tādejādi neļaujot tērēt savu dārgo laiku neveiksmju pārdzīvojumiem. Smieklīgi ir teikt - dzīvoju šodienai- bet es tā daru, jo visskaistākais laiks dzīvē ir tas, kas ir šobrīd.

Ceru, ka es jums palīdzēju veikt nelielu priekštatu par sevi. Tomēr, lai uzzinātu, kāda es esmu, tad jāiepazīst mani. Blogā es atainoju reālus viedokļus un reālu attieksmi pret to, ko daru, tāpēc domājot pozitīvi, droši varu teikt, ka būs turpinājums...

xoxo, Lienya