Par mani


Esi sveicināts manā blogā, lasītāj!

Divpadsmit gadu vecumā es uzdrīkstējos radīt vietni, kurā dalīties ar to, kas tobrīd bija aktuāls. Vēl nezināju, ka to kāds reiz uzklausīs. Uzskatu, ka šī bloga izveide man ļāva noticēt tam, ka viens mazs darbs tomēr atnes būtisku ieguldījumu kopainā. Viena maza, šķietami, nepiepildāma ideja, iedeva man šo lielisko sirdlietu.

Šobrīd esmu 20 gadus jauna un mācos dzīvi. Esmu atklājusi mīlestību pret augiem un grāmatām. Mīlu matemātiku visās tās izpausmēs. Manu sirdi uzrunā sports. Man patīk gatavot. Pieredze, manuprāt, ir lielākā bagātība. Mani reizēm uzrunā ļoti dažādas lietas, bet es ticu, ka tās spēj noslīpēt cilvēku kā dimantu - no visām pusēm izcilu un iekārojamu. Blogs ir tikai mazmazītiņš manas dzīves aspekts, kuru man patīk lietot kā laikmeta iezīmi.

Esmu dzimusi un augusi laukos pie dabas krūts, bet šobrīd esmu pilna laika Rīgas centra čiepa... Šķiet, ka kādu laiku šo lomu nemainīšu. Jauni iespaidi, jauni cilvēki un jauns posms (ar franču maiznīcas smalkmaizītēm un stingru lattes putu notiesāšanu) manā dzīvē.