SPRING 2021 WISHLIST

Čau, čau!
Pirms četriem gadiem izveidoju savu šķiet, ka pirmo, bet laikam nē, wishlistu, to vari atrast šeit - Fall 2016 wishlist. Pēc četriem gadiem, varu teikt, ka biju iegādājusies itin visu no tā, kas pierakstīts.Vienīgi Crocs gumijas zābakus ieguvu tikai 2020. gada vasarā, kad atklāju par open24.lv biežajām atlaidēm un super ātro piegādi ar omnivu. Lai vai kā, ir laiks šo sadaļu atjaunot ar to, kas man šobrīd ir aktuāls. Preču saraksts paliels, bet, šobrīd krietni labāk izpildāms, jo pati strādāju, pelnu naudu, un atbildu par tās tērēšanu, nevis kā 2016. gadā, kad vēl biju pilnībā atkarīga no vecākiem.


1. Tvaika gludināšanas sistēma Minilys, SteamOne. Kopš strādāju apģērbu veikalā, kas jau ir gandrīz 2 gadus, esmu iemīļojusi veikala tvaika gludekli, jo ar to gludināt ir krietni ērtāk kā ar parasto gludekli - īpaši būzes, kleitas un vilnas mētelīšus. Izpētot tirgus piedāvājumu (jo būšu finanšu inženieris, pēc studiju pabeigšanas, kā nekā) nonācu pie labākā varianta, jo ir pietiekama jauda (1900W), tvaika padeve (40g/min), vada garums (2m), kā arī dizains ir minimālā stilā ieturēts, un melns. Cena - 219€, bet ceru iegādāties uz kādu atlaidi, lai sanāk kripatiņu lētāk.
2. Anastasia Beverly Hills Soft Glam acu ēnu palete. Lai gan šis blogs sākotnēji bija domāts kā skaistuma blogs, jo 12 gadu vecumā man ļoti patika kosmētika, šobrīd ar to esmu uz jūs. Bet, ļoti labprāt šogad piedalīšos kādā make-up apmācībā pie kāda profesionāļa, lai uzlabotu savas prasmes, tādēl vēlos ieguldīt arī kvalitatīvā kosmētikā.
3. Beauty blender sūklītis. Lai vieglāk uzklāt tonālo, vai bb krēmu. Ļoti ilgi stāv manā vēlmju sarakstā, jūtu, ka šogad būs īstais laiks iegādei.
4. Plast-team "Stockholm" ēdiena uzglabāšanas trauki. Šie ir tik super ērti un parocīgi, ka vēlos visus savus miltus, graudaugus un citus beramos produktus mājās uzglabāt tikai šādos traukos.
5. Urban Decay acu ēnu bāze. Labām acu ēnām vajag labu acu ēnu praimeri!
6. Too faced Sweet Peach acu ēnu palete. Ļoti patīk šie super vasarīgie un sārtie toņi. Ja neiegādāšos Anastasia Bevery Hills soft glam paleti, noteikti ieķeršu šo. Vai abas.
7. Apple Airpods Pro silikona ietvariņš. Sirds sāp, cik ļoti austiņu vāciņš ir saskrāpējies pa pāris mēnešiem, tādēļ ļoti, ļoti gribu beidzot iegādāties silikona ietvariņu.
8. RICH Pure Luxury Intense Moisture matu kondicionieris. Šis ir mans mīļākais matu kondicionieris, kurš pēc mazgāšanas padara īpaši pabarotu matu sajūtu. Šobrīd beidzies, gaidu kārtējo atlaidi, jo pa 29€ to pirkt, šķiet drusku sālīti.
9. GOSH Velvet Touch acu zīmulis. Labs, ūdensnoturīgs acu zīmulis, kurš būs liels palīgs ikdienā. Jūtos gatava nomainīt savu pelēko acu zīmuli uz melnu. Beidzot.
10. Pusgarās sporta kompresijas zeķes. Jau kādus septiņus, astoņus gadus aukstajā laikā skrienot, velku visparastākās H&M pirktās melnas pusgarās zeķes, bet tās jau trīsreiz izdilušas, un tik pat reizes lāpītas. Jūtos nobriedusi īstām sporta zeķēm, lai aukstajā laikā varu turpināt skriet ar tām.
11. Sally Rooney "Normal People". Grāmata stāv plauktā jau no oktrobra, tādēļ nevaru sagaidīt, kad pabeigšu Robina Sharmas "The 5AM club", kuru šķiet, ka lasu jau mūžību, un izlasīšu šo.
12. Baraka Obamas memuārs "A Promised Land". Kopš izlasījus Mišelas Obamas autobiogrāfiju "Izaugt", esmu ļoti, ļoti iedvesmota no Obamu ģimenes, viņu darba, pieredzes un ideoloģijas, tādēļ likumsakarīgi, ka vēlos iegūt savā īpašumā arī Baraka Obamas autobiogrāfiju.

Apzinos, ka šīs ir mana šī brīža vēlmes, un, iespējams, laika gaitā prioritātes mainīsies. Tomēr ceru, ka arī īsākā, vai garākā laika posmā, man izdosies visas savas vēlmes iegādāt.

xoxo,
Lienya 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru