FALL 2016 wishlist

Vēlmju saraksts ir varen personīga lieta, bet ja tā tiek atklāta, tad iciti var redzēt nākotnes nodomus. Šāda tipa rakstiem jau divs gadus atpakaļ atmetusi ar roku, jo šķita varen neinteresanti. Gadi iet un laiki mainās, un apskatoties veco wishlistu, esmu pārsteigta, ka tikai pāris lietas tomēr iegādājos. Un labi vien ir, nav ko naudu tērēt. Bet šajā lapā es pastāstīšu ko tad es īsti vēlos un kāpēc...
1. Babyliss pro miracurl - Man ir perfekti taisni mati, un gari, un smagi, un vispār tos ieveidot ir neiespējamā misija, tāpēc ir tāda maza maza vēlmīte, savu skaistāko rotu nedaudz aplīdzināt, nu, piemēram, līdz pleciem. Tad lokas izskatīsies vienkārši burvīgas.
2. Hooded denim jacket - Kad nupat biju Vācijā, pēdējā dienā pirms atbraucu pastaigājos pa veikaliem un atradu šāda tipa jaciņu. Es, muļķe, nožēloju 20eur, un nenopirku, kaut tagad būtu vienkārši lieliski ar tādu pastaigāties. Nu ir vēlviens iemesls, kas pastiprina vairāk to, ka man vajag.
3. Conversi -  Jau vienā rakstā apstiprināju, ka tie ir super ērti,tāpēc gribu vēl. Pašlaik man ir viscaur balti un viscaur melni, gribētos vēl melnbaltos, bet laiks un iespēja rādīs..
4. Džemperis bez kapuces- Es pieļauju domu, ka jūs zināt, cik tas ir ērts...
5. Crocs pusgarie gumijnieki - Zinot Latvijas gadalaikus, pārdzīvot rudeni bez gumijniekiem ir grūti, tāpēc arī man tādus vajag. Neesmu vēl izdomājusi krāsu- melnus vai dzeltenus,  bet fakts, ka man tie ir nepieciešami paliek.
6. Biosilk Silk Therapy Thermal Shield -  Kā jau minēju, ka vēlos matu lokotāju, vajadzēs arī aizsardzību pret karstumu, jo mani pati ir superīgā kondīcijā, tāpēc sabojāt tos būtu sliktākais uz ko esmu spējīga.
7. Garnier Oil infused micellar water - Jau kādu laiku esmu atteikusies no micelārajiem ūdeņiem, bet, ļoti vēlos izmēģināt tieši šo te, kam klāt vēl ir eļļa.

Tas arī ir viss no manām kvēlākajām vēlmēm. Un kādas ir tavējās?

xoxo, Lienya

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru