2016. gada 30. marts

Informatīvi plakāti skolai

Čau, čau!
Jau kādu laiciņu blogā ir tukšums. Vēljoprojām cīnos ar demotivāciju. Bet šoreiz man jums kāda īpaša lieta, ko pastāstīt.
Tātad, gan jau ka daudzi nezina, sākoties šim mācību gadam esmu sākusi arī savu darbu savas skolas skolēnu pašpārvaldē. Tas bija nepiepildīts sapnis jau kopš 9.klases, jo toreiz vēl bija vēlēšanas, bet šoreiz ne. Esot padomē, esmu sapratusi, ka pagājušogad nebūtu spējusi to pavilkt. Darbi vienmnēr ir pilnas rokas un amats arī kaklā kārts. Esmu informācijas ministre, jeb plakātu veidotāja, vēl citiem vārdiem to var saukt par reklāmas dizanu, bet kāda tur reklāma... :D
Tāpēc šodien vēlējos jums atrādīt sevis veidotos plakātus. Gan jāpiebilst, ka šāda aizraušanās man atradās tik šogad un pavisam nejauši, tāpēc neesmu profesionāle un pat neveidoju tos Photoshopā, bet internetā online. :)

1. Mārtiņdienas gadatirgus.
Mans pats, pats pirmais palkātiņš. No šī sākās mana aizraušanās.

2. Lāčplēša diena
Šis tapa ļoti īsā laikā, manāmas kļūdiņas, bet viens no maniem favorītiem joprojām.

3. Ziemas diskotēka
Šo es uztaisīju citai skolai, viņi man nelūdza, es pati izdarīju.

4. Balles bāra cenrādis
Bija ielaminēts un izskatījās pa smuko!

5. Šaha turnīrs

6. Valentīndienas ieskaņa
Mans absolūtais favorīts. Pie šī strādāju ļooooti rūpīgi.Tik pats pasākums nebija tik labs, kāds bija plakāts. :D

7. Aerobikas konkurss
Šis arī ir viens no tiem plakātiem,. kas ir tapis ļoti īsā laikā, bet šis ir arī pagalam vienkāršs. Toties pamanāms un novērtēts! :))

8. Lieldienas
Godīgi sakot, man pagalam nepatīk, šķiet, ka pārāk daudz informācijas. Citiem patīk. Puķītes smukas.

9. Volejbola tunīrs
  Šis arī viens no maniem favorītiem. Tapa vienas mācību stundas laikā(nobastoju vēsturi). :D

10. Makulatūras vākšana
Šo es rūpīgi gatavoju un jau izplānoju krietnu laiciņu iepriekš. Nesanāca tā, kā bija ieplānots, bet sanāca patīkams, manuprāt.

Tas ir arī viss. Ja tev kāds plakāts īpaši patika, droši pieraksti komentārā. Es turpināšu attīstīties un kāpt uz augšu, tāteikt apdeitoties(update). Ja arī ir kāds ieteikums, es to labprāt uzklausīšu, kritika arī der! :D :))

xoxo, Lienya

4 komentāri:

 1. Sveika! :)
  Arī es ikdienā nodarbojos ar dažādu vizuālo materiālu izstrādi, taču darbojos profesionālajās programmās - Photoshop un Illustrator. Manuprāt, tavi līdzšinējie darbi ir labi izdevušies, taču noteikti varu pačukstēt dažus grafiskā dizaina noslēpumus, kas neprasa daudz zināšanu, bet spēj krasi uzlabot darbu kvalitāti! :)
  Viens no tādiem ir plakātos neizmantot vairāk par diviem dažādiem fontiem. Vislabāk, ja ir tikai viens, taču dažādās variācijās - mazāks/lielāks, biezāks/plānāks. Valentīndienas un Mārtiņdienas plakāti ir labs piemērs (un kā sapratu, tie ir tie, kas tev pašai liekas vispievilcīgākie).
  Sākums ir labs, noteikti turpini un kā saka - šis ir lauciņš, kurā iespējams attīstīties tikai darot, jo vairāk, jo labāk! :)
  Veiksmi!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies par ieteikumiem un labiem vārdiem! :)

   Dzēst
 2. Plaķāti ir ļoti skaisti un gaumīgi! Sevišķi patīk Valentīndienas pasākuma- ar sirsniņām :)

  AtbildētDzēst