2015. gada 15. marts

Jaunās mājvietas apkārtne

Čau, čau! Nepilnu trīs mēnešu klusuma brīdis ir pievarēts un jau atkal esmu gaisā! Nemaz nezinu, kā lai atlīdzina, jo idejas ir tiik daudz, bet realizēt tās ir baigais slinkums, jeb labāk pagulēšu. Pa šo laiku esmu paspējusi pārvākties, vēl joprojām mani pievelk ūdenstilpnes, ja iepriekš dzīvoju upes krastā, tad tagad man mājvieta ir karjeras krastā, tur arī var peldēties! Dzīvojot dzīvoklī iespēju robežas ir daudz reizes šaurākas, bet var iemācīties arī ko jaunu - kā piemēram klusi uzvesties, un sienas taču ir plānas! Lai, vai, kā, esmu needaudz apslimusi( tas skaitās temperatūra, bezbalsība, neizturamas kakla un galvas sāpes), un vainojot šodienas pateicīgos laika apstākļus, es uz pusstundiņu izlavījos saulītē. , Draudzene Kamera bija ar mani, kapsēja(fotogrāfēja) ļoti interesantas vietas man apkārt, tad arī jāatrāda... Nākamā rakstā attēli kā neliels atskats uz manu midzeni, jeb istabu, ceru, ka patiks!
Šis nu gan jau bija vakarnakt, uz karjeras ledus kūst lēnāk, tāpēc tik šodien šis matētais slānītis nokusa. Vislabāk man patīk vēja smarža drēbēs, jeb kad izkar uz balkona un ļauj saulē nožūt, tas ir bezgala kaifīgi Jau pieminētā karjera vai karjers, īsti nemācēšu pateikt pareizi, vienkārši ūdenstilpne. Noplīsusi augsta laipiņa, no kuras vasarā lieliski būtu makšķerēt, vai kājas pamērcēt brīžos, kad ūdens līmenis pacelsies(ja tas reiz notiks). Man patīk tā mākslinieciskā sajūta, šī vieta man atgādina Baltkrieviju
 Pagāšā gada ziedi, nokaltuši un noplukuši, tie gan piederās pie kāda dzīvokļa ziedudārza zem balkona, es ar tādu vēlētos, bet, bļāviens, es no otrā stāva!
 Šī ir tālākā vieta , vēl neizpētīju, tikai nedaudz aizstaigāju un kapsēju, laikam šeit ir gāze abām dzīvokļu mājām, nav ne jausmas 
 Un šodien arī noķēru pirmo šāgada taurentiņu, tas bija raibs. Vai kāds zin  ko tas nozīmē, ja maz kaut ko nozīmē? :-(
Kaimiņu runcis Tomiks, naglijs, pāris reizes pabijis arī manās mājās, nāk ciemos pats!

Manas mājas tagad atrodas novadā- Jelgavas novadā, kluss, mierīgs, bet galvenais, ka man pašai patīk! Kaimiņi ir savējie, viens otru zin un baumas arī jau klīst par mani, bet pašlaik tikai tās labās! Lai jauks vakars! 

xoxo, Lienya 


4 komentāri:

 1. Dear, you have amazing blog! Great job!
  I’ll be happy to hear your opinion about my blog!)


  Diana Cloudlet
  http://www.dianacloudlet.com/

  AtbildētDzēst
 2. karjers.
  vēlu veseļoties un uzvesties prātīgi, jo pirmā pavasara saulīte ir makten viltīga :)

  AtbildētDzēst