2014. gada 23. novembris

Cik daudz, tad kopā iet! #2

Čau, čau! Šovakar, dzerot jau atdzisušu citronu tēju ar kanēli, uzmnāca man iedvesma padarboties ar jau senu draudzeni - polyvore. Ideja šai rakstu, nu jau, sērijai, ir pavisam vienkārša - atrādu vairākus apģērba gabalus, ko var kombinēt daudzpusīgi, veidojot dažādus stilus. Šoreiz nedaudz savādāk, jo izvēlējos trīs apģērba gabalus un savienoju tos ar dažādiem apģērbiem veidojot divus stilus. Lai labi lasās!
1. Tā pati melnā blūze!
  Kreisajā pusē redzam, gluži vienkāršu, sportisku, bet pārdomātu  tērpu, melno blūzi ar koķeti sarkano apkaklīti izvēlējos tāpēc, jo neizskatās pliekana, vai lētais variants, bet jau uz dārgo pusi..Blūze ar jau izslavētajām boyfriend biksēm, polyvorē atradu sliktu variantu šīm biksēm, jo labāk būtu atlocīti gali, radīs par tevi tādu labu iespaidu, protams nederēs darba intervijām dēļ saplēstās priekšpuses, bet jau būsi pie fashionistu pulciņa, vismaz jauniešu vidū.Lai būtu ērti, lieliski ir izvēlēties botas, tieši sporta botas, pa skolu būtu ērti, bet ne šādā slapjā laikā, vispār slapjā laikā ideāli būtu šņorzābaki (combat boots). Pāri blūzei interesants, svītraini rakstains džemperis, jeb skolā nenosalsi un matos pieskaņota sarkana bante, vai kāds sarkans aksesuārs.
Labajā pusē, šo pašu blūzi redzam romantiskā, lietišķākā gaisotnē, kur virmo tikai Orandži- sarkanais un melnais. Šis komplekts der gan kā svinīgais variants, gan arī ļoti dāmīgas meitenes ikdienas variants, jeb apmēram tā es ģērbjos ikdienā! Samērā neveiksmīgs atradums plyvorē, jo svārku tonis ļoti atšķirasno no blūzes, jeb tāds pabalējis. To pop of colors dos košā žaketīte, vispār tagad jau tā koši sarkanā ir modē, un uz ziemu, kur visapkārt staigā tikai pelēki ļaudis, būs laba! Nevar aizmirst miesas krāsas zeķbikses, un kurpītes uz nelielu papēdīti, vai arī laiviņas, kā ērtāk! :)

SAME GREY JUMPER 
2. Tas pats pelēkais džempis!
 Pelēks džemeris ir unikāls apģērbs, šo piemeklēju pēc iespējas līdzīgāku savam pelēcim, vienīgi man ir V veida kakla izgriezums. Pirmais komplekts ir nu gluži tāds ērts un svinīgs, kādu es to valkāju ikdienā. Džemperi saskaņojot ar melniem zīmuļsvārkiem nedaudz virs ceļa, melnām, 120den zeķbiksēm un puszābaciņiem ar papēdīti, ja dienu pavadi ārā, iegūst ko savādāku, bet ne mazāk piedienīgu tēlu. Klāt, lai koptēls nav tik tumšs, var ņemt gaišu rokassomu, mugursomas pie šī komplekta, nu neiet klāt!
Un to pašu, unikālo, pelēko džemperi, dienā, kad ļoti daudz jābūt ārā un komforta sajūtai jābūt vairāk kā 12h, es kombinēju ar klasiskām melnām biksēm, labāk ar staipīgajām, jeb kā tās sauc, jo būs ērtāk kustēties. Ap kaklu es apmetu baltu vilnas šalli, kuru nejauši atradu mammas skapī, bildē ir slikts variants, šallei nav jābūt dzeltenīgi baltai. Ja diena paiet skriešanā, jābūt līdzi pulkstenim, bet arī tāpat pulkstenītis ir ļoti labs aksesuārs. Liela soma un ērti zābaki, es personīgi ugīšus neatbalstu, bet tie ir sasodīti ērti, jā! (ja vēl nav zaudējuši formu)


sam black betlene 
3. Tā pati melnā bītlene!
 Vispār, ko es teikšu, melna bītlene ir visu dāmu life saver ļoti tiešā nozīmē, to var uzvilkt jebkur, zem jeb kā, domāju ka drīzumā būs raksts iz dzīves par to.
Šeit piedāvāju jums divus, samērā lietišķus, bet ērtus variantus kā var vilkt melnu bītleni. Kreisajā pusē to var pievilkt ar rūtainiem svārkiem, manā garderobē arvien savairojas rūtaina printa apģērbi, man patīk! Lai paliktu ierastajā melnajā solī, tad es velku atkal biezās melnās zeķbikses, un kājās melnās, zemās platformiņas. Lai nedaudz akcentētu tēlu, pāri melnajai bītlenei kā aksesuāru izvēlos mazu, samērā uzkrītošu, bet minimālu kuloniņu ķēdītē.
Otrs komplekts vairāk derēs uz kādu teātri, operu vai lietišķu pasākumu. Principā viss pamats tas pats - melns, bet pāri rakstains sarafāniņš, jeb ziemas kleita. Kā aksesuāru es izvēlētos sarkanu akmentiņu garākā ķēdītē - līdz krūtīm. Melna, soma, lai klasiskāk!

 Ļāvu jums ielūkoties manā izpratnē par piedienīgu un sievišķīgu apģērbu divos variantos. Tas ir mans personīgais stils un respektējiet to, jo uz modi skatos, kā redzat, citādāk! Priecīgu un laimes pilnu dienu!
xoxo, Lienya

(pirmais sērijas raksts)

1 komentārs: