2014. gada 5. augusts

Review: Rival de Loop LE Jolie Fleur Jumbo Eyeshadow Stick 02 Sparkling darkblue

Čau, čau!
Tikko iepazinusies ar vienu no kosmētikas brandiem Rival de Loop, sāku jau pastāstit sikāk par to un tā produktiem, bet nu raksts pavisam ir par tikai vienu no tiem!


Rival de Loop ir kosmētikas brands, kas piedar Vācijas veikalu tiklam Rosmann, gluži kā citi tam piederošie brandi - Isana, Facelle u.c. Cik esmu ievērojusi, Latvijā, no Rival de Loop ir pieejami tikai sejas kopjošie produkti, bet Vācijā no šī branda ir ne tikai sejas kopjošie produkti, bet arī veseli divi kosmētiskie tīkli - Rival de Loop(RDL) un Rival de Loop Young (RDLY), kas atšķiras tikai ar savu piedāvājumu, jo RDLY domāts jaunām meitenēm, ar košākām krāsām, bet RDL ir vairāk kā neitrāls un klasisks, bet ari košie toni tur netrūkst! :)


Kā jau daudziem Vācijas brandiem (Catrice, Essence u.c.), Rival de Loop arī laiž klajā limitētās kolekcijas, tās gan nav tik plašas, kā Essence un Catrice, bet ir arī kāds labs āķītis! :) Jolie Fleur kolekcija jau parādijās Jūnija sākumā veikalos, bet, par brīnumu tā vēl pilnibā nebija izpirkta un vēl veikalos bija pieejama.
Iepakojums ir tāds, kā lielgabarīta, bet rokās tiešām liekas, ka tas ir Jumbo acu ēnu zimulis. Neteikšu, ka turēšana ir neērta, bet nepierasta noteikti! Šo gan nav jāspicē, jo ir rullītis un var izrullēt ārā produktu
Tonis 02 - Sparkling darkblue, jeb spīdošais tumši zilais, un tā patiešām ir, jau testējot uz rokas un uz plakstiņa tas momentāli ir tumši izls, vairāk kā royal zils ar spīdumu
Pret saules gaismu tas tiešām spīd un laistās, un izskatās ļoti eleganti...
...bet ja saules nav, tad tonis izskatās tumši, tumši zils, tuvu melnam un matēti, tā, kā mazs hameleons!
Ar ēnu zīmuli var uzvilkt dažāda biezuma līnijas, vai vienkārši krāsot visu, kā ar krītiņu! Zīmulis ir ļoti taupīgs un ekonomisks, jo jau ar nelielu vilcienu var toni redzēt kārtīgi! Zīmulis nav pārāk mīksts, bet ir nedaudz vazelīnisks, jeb taukains, kas vasaras periodā apgrūtina lietošanu. Viens liels mīnuss ir tāds, ka tas ļoti ātri smērējas un ja ir izsmērējies, tad toni var redzēt slikti un jau pabalējušu, bet es atradišu kādu universālu pielietojumu! Pirkumu nenožēloju :)

Cena 2.49
Vērtējums 4/10, jeb knapi kļuvis sekmīgs!

Vai tev arī ir kāds pirkums, kuru tu nenožēlo, bet kurš nav īsti labais savā kategorijā?

xoxo, Lienya

3 komentāri:

 1. Chist stulba

  AtbildētDzēst
 2. Man bieži nākas vilties šādi matu produktos - jo veikalā tos izmēģināt jau nav iespējams.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tieši tādēļ ir blogeri, un nu jau arī youtuberi, kuri izmēģina un izstāsta :)

   Dzēst