2014. gada 25. jūlijs

24/07 + mini ieskats Essences kolekcijā

Čau, čau!
Kā jau solīju, tad no rīta būs raksts par manu vakara outfitu. Šeit, gluži tāpat, kā Latvijā, pa dienu ir ļoti karsts un vakaros vēss, tāpēc vakaros turpināt staigāt ar šortiem ir gluži neiedomājami!
Mans vakara outfits, ne pārāk biezs, bet tajā pašā laikā arī nesalst. ... līdz pirkstu galiņiem.

Matu gumija ar banti - Forever 18
Krekls ar saldējumiem - H&M
Džinsa bikses - Lindex
Sandalītes - Gortz
Vienīgais aksesuārs man bija neona bante gumijā, komplektā ar to nāca vēl viena, tāda royal zila ar violetu nokrāsu :) 
Tā kā uz šejieni atbraucu pilnībā bez kosmētikas, tad arī iegādājos pāris nieciņus, kā piemēram no Essences vasaras kolekcijas Wave goodness  laineri tonī 03 STAND UP AND PADDLE! Īsāk sakot laineris kā laineris un man ļoti patīk, jo izturība nav slikta, visu vakaru nostaigāju un vēl nekas nebija izsmērējies vai pazudis! Cena 2,95€ 
Visa kolekcija aplūkojama bildē, veikalu plaukti visi ir izpirkti, palikuši vien laineri un pūderi, nekas vairāk no šīs kolekcijas mani īpaši nepiesaista, varbūt vaigu tinte, bet tas jau jāatrod un jāredz dzīvajā.
Šī ir Jūlija/Augusta 2014 kolekcija un arī pēc valstīm sarakstā mēs arī esam,
 Germany, Austria, Switzerland, Hungary, the Czech Republic, Slovakia, Slovenia, Bulgaria, Croatia, Bosnia, Romania, Spain, Portugal, Italy, South Africa, Ireland, Poland, Lithuania, Latvia, Russia, Morocco, Libya, Iran, Bahrain, Palestine, Algeria, Singapore, Pakistan, Sri Lanka, Brunei, Bangladesh and Paraguay. 

Šis sanāca tādz mazs Sneak peak Essences kolekcijā no manas puses un man sanācis to aplūkot krietni ātrāk, kaut vai tagad nezinu Drogu Essence piedāvājumu. Atliek vien gaidīt to Latvijā un priecāties arī tur!

xoxo, Lienya

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru