2014. gada 25. jūlijs

Review: NYX Jumbo eye pencil 604 Milk

Čau, čau!
Vācija ir iespēju zeme ne tikai biznesā, bet arī saistībā ar kosmētiku! *hihi* Šeit piedāvājums ir divtik lielāks, sortiments plašāks un viss ir daudz interesantāks un iekārojamāks, reklamē viņi visu gan labi un tiešām ir vēlme iegādāties produktu, bet tagad ķersimies pie lietas!
 Katra dāma jau vēlas savu izskatu/meikapu dažādot un mācēt veidot dažādus izskatus un variēt ar to. Viens labākajiem un daudzu Amerikas Beauty guru un profesionāļu atzītajiem acu resnīšiem ir NYX Jumbo eye pencil tonī 604 Milk. Baltā krāsa ir viena no tām, kas piestāvēs visam + tā vēl šogad ir viena no make-up trendīgajām krāsām, tāpēc man ir labs ķēriens! *starp citu man uz naga ir zīmēts ar Essence nail tattoo pen*

Pats Jumbo zīmulis rokā turot ir ļoti ērts, nav ne pārāk  liels, ne pārāk mazs un tievs. Vienīgais tas, ka tas, cik noprotu, ir jāspicē ar spicējamo un nav griežamais. Plusā vēl tas, ka pirms spicēšanas ieteicams uz divdesmit minūtēm paturēt ledusskapī, jo zīmulis ir mīksts un spicējot nospicēsiet nedaudz par daudz.
Ar Jumbo zīmuli var uzvilkt dažāda biezuma, tipa līnijas, bet pati izmantošu kā zīmuļveida acu ēnas. Jau viegli velkot pa roku zīmuls klājas labi un ir pietiekami pigmentēts. Nav jāpielieto spēks, nav grūtības
Un šeit arī redzams izsmērētā versijā. Smērējas arī maigi un nav lipīgi, vai kā savādāk nepatīkami. Vienmērīgi. Lietot šo var gan kā tiešo acu zīmuli, tiešo acu ēnu vai kā bāzi kādai citai krāsiņai. Pati vēl uz savām acīm neesmu mēģinājusi, bet drīzumā jūs jau sagaidīs kāds tutorials ar šo zīmuli priekšgalā :)
Cena : 5.39 
Veikals: Douglas
Vērtējums : 10/10

Tā, kā nu manā īpašumā ir 3. dažādu firmu zīmuļveida acu ēnas, tad arī būs trīs daļas. Tuvākā gaidāma svētdien, jo rīt (sestdien) es došos uz eiropas lielāko atrakciju parku, kur iztrakošos no sirds :)

xoxo, Lienya
2 komentāri:

 1. Tiešām baltas acu ēnas vai tas tikai kā izgaismotājs?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tas bija baltais acu zīmulis, ko lieliski varēja lietot bāzes vietā zem acu ēnu uzklāšanas. Tas nebija izgaismotājs.
   Interesanti, vai to vēl ražo...

   Dzēst