2014. gada 3. aprīlis

Draudzeņu palīdzība viena otrai!

Čau, čau!
Ir brīži, kad paraugies uz savu draudzeni un ieraugi viņā skaistu meiteni, bet viņa gluži vai ģērbjas sportiski - džinsos, džemperītī un kedās, viņa nevalkā aksesuārus un nelieto kosmētiku, laiks iemācīt draudzenei kļūt nedaudz sievišķīgākai kaut nedaudz, bet tomēr!
Sākam!

Palīdzam draudzenei koriģēt uzacis!
Sāra Delavinja ir lielisks piemērs katrai meitenei, ka par modeli var kļūt arī ar biezām uzacīm, bet lai arī cik labi izskatās, tas manuprāt neliecina par sievišķību, bet gan par nevīžību un iespējams sevis nekopšanu.
Uzacis ir viena no tiem mazajiem meiteņu knifiņiem, kas padara tavas sejas koptēlu daudz izteiksmīgāku un interesantāku.Katrai sejas formai ir savas formas uzacis, bet dažreiz ir labāk, pārkāpt likumus un visas normas un koriģēt uzacis tā, kā pašai patīk, bet lai arī citi tās atzīst, kam mūsdienās ir liela loma ikdienā.
Uzacis nav dvīnes, bet gan māsas!

Koriģējam draudzenes stilu!
Lūk, attēlā augstāk ir klasisks apģērbs, ko valkā meitenes - džins, kāds t-krekls, hūdijs un kedas. Meitenēm ir jābūt vairāk ''dressed up'' un jāizskatās sievišķīgi, nevis kā puisim! Kaut vai sākumam pietiks ar kedu nomainīšanu pret laiviņām un džinsu nomainīšanu pret svārkiem! Lai gan nevajag katru dienu valkāt svārkus un kleitas, var arī kādus gaišus džinsus sakombinēt ar baltu blūzīti, ādas jaku ar atlocēm un spaikiem un tām pašām kedām - lūk edgy stils.

Vedam draudzeni pie aksesuāru stenda!
Varam sākt kaut vai ar kādiem svētkiem, kur vairākas draudzenes samet naudiņu un kopīgi iegādājas aksesuāru skapīti, kur iekšā, kādi mazi, eleganti auskariņi, kāds liels un uzkrītošs gredzens un home made rokassprādze un kaklarotiņa. Lūk, pats sākums, kad draudzenei vairāk iemācām par aksesuāriem un vedam viņu pa ceļu pie sievišķības!

Uztaisiet mājas spa!
Kopā ar draudzeni uztaisiet mājās spa procedūras - ejiet kopā vannā, skrubējiet seju, taisiet home made sejas maskas, matu maskas un citus sejas kopšanas līdzekļus, pēc visām procedūrām varat viena otrai veikt masāžu, vai vienkārši atlaisties dīvānā, dzert karstu tēju un skatītie iemīļotos seriālus!

Lai jums jauks vakars! :)

xoxo, Lienya
5 komentāri:

 1. Manai draudzenei bija tāda problēma, bet tas ija pirms gada. Tad es viņai pirms gada tad arī pateicu, ka viss-Pietiek! Viņa apstulbumā paskatījās uz mani un teica: emm, nesaprotu?! Es viņai pateicu to ka man nepatīk, ka viņa neveido sevi kā meiteni :D Mēs abas aizgājām 3 stundu šopingā un iznākot no veikala viņa bija kā pavisam cita būtne :))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tieši tā, bet cilvēki ir dažādi un cita to ar uztvert, kā lielu apvainojumu, cita, kā palīdzību! :)

   Dzēst
  2. Viņai ļoti patika kāda viņa izskatījās iznākot no veikala, jo pat viņas mamma teica, ka viņu nevarēja pazīt :) Bet nu pārsvarā mēs abas ejam šopingos un pēc tam viņa pati teica, ka gribēja sevī kaut ko mainīt (ārienē). Tā kā es pati to sapratu, jo nu galu galā esam draudzenes visu savu dzīvi (14 gadus) un mēs abas esam kā māsas! :)) Tapēc arī zinam visu viena par otru ;D

   Dzēst
 2. Man šķiet, ka tās ir jūsu problēmas, ka JUMS nepatīk, kā jūsu draudzenes izskatās. Nejau viņu problēmas.
  Manuprāt, tas ir absurds spriedums, tā teikt pārtaisīt cilvēku, nevis pieņemt viņu tādu, kāds tas ir...
  Tāpēc jau mēs visi neesam vienādi! Ko tad nozīmē "neveido kā meiteni? " kur ir noteikts, vai likumā ierakstīts, kā jāizskatās meitenei?
  Tā kas valkā svārkus, un krāsojas ir meitene, vai tā kas valkā aksesuārus ?! ..hā.
  Pieņemiet savus draugus, kādi tie ir, un lepojaties ar to, ka viņi ir tādi, kādi paši vēlas būt, nevis, ir tādi, kādus citi grib viņus redzēt!!!! :)

  p.s. viņu nesauc Sāra, bet Cara, un tas netulkojas kā Sāra :P

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. varu tikai piekrist. varbūt nedaudz skarbi teikts, taču tīrākā patiesībā. priekrītu, ka varbūt dažas meitenes tik tiešām staigā pārāk puiciski, taču, manuprāt, tas ir normāli pusaudžu vecumā eksperminetēt un meklēt sev ērtāko izskatu un stilu. paskaties kaut vai tās pašas Cara Delevigne's vidusskolas foto. diezzin vai, ka atradīsi kādu super sieviešķīgu tēlu, lai gan tagad ir viena no slavenākajām modelēm pasaulē.
   Nekādā gadījumā neheitoju, prieks, ka centies un mēģini rakstīt un veidot rakstus. Taču šajā rakstā ir pārāk daudz stereotipu par šodienas pusaudžiem, kam jāizskatās vienam pēc otra gluži kā mats uz mata.
   Lai tev veicas turpmākajos rakstos! Veksmi!

   Dzēst