2014. gada 15. aprīlis

Atsauksme: SYX atsvaidzinošā sejas maska ar gurķiem

Čau, čau!
Pēdējā laikā, uz manas sejas parādās pinnes (īpaši deguna zonā) un es cenšos cik spēju, lai steidzīgāk dabūtu tās nost, bet pubertāte, pubertāte.. Ir ļoti plašs produktu klāsts, lai atbrīvotos no pinnēm, melnajiem punktiņiem u.c. pubertātes vecuma sejas nepilnībām(doma, ka nav gluda āda). Tā, nu es nonācu līdz solim, ka vēlos sejas masku, kādu atsvaidzinošu un ar jauku aromātu. Sākumā internetā izplānoju savu iepirkumu sarakstu, drogu mājaslapā, pie jaunumiem, un jau zināju, ka man vajag kādus jaunumus, no sejas kopšanas līdzekļu klāsta. Izvēlējos šo Jaunumu(!) Drogās- SYX sejas masku un Nivea micelāro ūdeni, bet par to atsauksme vēlāk!
Syx sejas maska sejai, 4 veidi, 10 ml
Tātad, Drogās ir pieejamas 4 veidu sejas maskas no SYX, katrai maskai sava īpatnība, kam tas palīdzēs. Es izvēlējos zaļas krāsas iepakojumu, kurš sola atsvaidzināt seju un vēl attīrīt un mīkstināt ādu, bet viss turpinājās šādi..

Atnācu mājās, biju sajūsmā, par savu pirmo sejas masku (izņemot rozā mālu) un sagatavoju seju pilnīgi, pēc instrukcijas. Notīrīju kosmētiku, atsvaidzināju ar micelāro ūdeni un biju gatava. Sākot ar pirmo pieskārienu manai sejai, tas radīja svilinošu sajūtu, nu tādu, ka tev notiktu ugunsgrēks uz sejas. Alerģiska reakcija, vai jau atkal? -Jā!
Ingredienti maskā: AQUA, KAOLIN, LICERYN, GLICERYL STEARATE SE, POLYSORBATE 20, PARFUM, SEA SALT, PROPYLENE GYCOL, XANTHAN GUM, CAPRYLY GLYCOL, CUCUMS SATIVUS FRUIT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, CI19140, CI42090
Ieskaoties kārtīgāk, mana seja alerģiski reaģēja uz tualetes ūdeni, kas ir sejas maskā, jo tas satur alkoholu, kas liek manas sejas ādai sūrstēt...
Tā, nu lūk beidzās mana gribēšana pēc sejas maskām. Tagad uz sejas čupa ar Nivea klasisko sejas krēmu, izskatos, kā sarkana žurka un galīgi nevēlos atkārtot šo pieredzi. Ne-e.
______________________________________________________
Atzīme: 1/5
Cena: Pašlaik  0.95
Nopērkams: Tikai veikalos ''Drogas''
______________________________________________________
Vai Jūs esat mēģinājušas kādu no SYX sejas maskām?

xoxo, Lienya
2 komentāri:

  1. Sveika! Man bija šī zemeņu maska! Nebija dedzināšana,bet nākamā rītā pamostoties uz sejas bija neglīti ,sausi plankumi.. galīgi nepatīkams paskats.

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Paldies, ka padalījies ar savu pieredzi, saistībā ar sejas maskām! Manuprā, tas ir kārtējais superdrug tipa produkts, par zemu cenu, labu aromātu, un sliktu iedarbību!

      Dzēst