2014. gada 22. februāris

Ieskats 2014 pavasara trendos

Čau, čau! :)
Šodien būs liels raksts, kurā pastāstīts vairāk, par 2014. gada trendiem pavasarī. Esmu iedvesmojusies no jaunā TV šova ''Iepirkšanās pavēlnieces'', kas iet pa TV3. Tas ir mans skatījums uz trendiem un lietas izvēlētas tādas, kuras man patīk un kuras es labprāt vilktu :)
Enjoy! :)
 Sāksim ar tām parastajām krāsām.
Šopavasar modē ir pasteļtoņi(kas jau bija arī pagājušogad) un tās disko krās (košās un trakās). Protams, šajā tabulveida krāsu sarakstā ir tikai tie tiešie toņi, kas ir modē, bet lai būtu trendos, var variēt ar toņiem. :)
(bilde no google)


Šī ir mana mīļākā daļa - printi/raksti uz apģērba. Šis pavasaris ir ekstremāls un daudzpusīgs, jo ir ļoti dažādi printi, kuri ir modē, tāpēc nebūs īsti jāmeklē perfektie printi veikalā, jo viņi ir daudz :)
(bilde no google)

Untitled #88
Tātad sāksim ar apģērba augšdaļu! :)
Šopavasar trendo krop topi ar visdažādākajiem rakstiem, tekstūrām, izgriezumiem.
Šo pavasari varētu nodēvēt par ļoti daudzpusīgu, kā jau teicu, ir dažādi printi modē. :)
Untitled #89
Kleitas, kleitiņas.. 
Manuprāt ,uz šo pavasari atnāk atpakaļ viss retro apģērbs.
Šajā kolāžtipa bildē es iekļāvu gan 50's-60's tipa kleitu, gan maxi kleitu, gan arī klasiska piegriezuma kleitu. Kleitas ir ļoti īpašas ar to, ka pie tām ir samērā grūti piemeklēt aksesuārus, jo viņas pašas par sevi ir kā aksesuārs.Nepieminēju, ka šopavasar modē ir melnbaltais, jeb precīzāk melnpelēkais tonis, kur balta vietā ir pelēks. :)
Untitled #90
Svārciņi..
Pavasarī, kā jau teicu, atnāk atpakaļ viss retro, tāpēc iekļāvu 50's gadu piegriezuma svārciņus ar kokvilnas ziedu printu, jo tas, manuprāt, visvairāk atspoguļo tieši svārku trendus pavasarī. Kolāžā gandrīz visi svārki ir viena veida- skater skirt veida, kas tieši trendo. Neizpaliek arī man nezināmas formas svārki - tie svītrainie. Viņi ir tik unikāli savā ziņā, jo izskatās pēc kūciņas, ar trendu rakstu (līnijas, ģeometriskas figūras) un izskatās kā tie svārki, no vienas daļas ar klipšiem.*unikāli*. Apakšā ir īsi zīmuļsvārki- šogad nebaidieties no metāliskā toņa apģērbā un no šīm riskantajām melnajām svītrām sānos. Dāmas, nebaidieties no rakstiem! :)
Untitled #91
Jakas..
Pavasarī atkal nāk modē koledžas tipa jakas - bet nevis, kā sporta jakas, bet gan kā vējjakas (bildi es neatradu, piemērs šeit). Vēl modē paliek motociklista stila jakas un vispār ādas jakas (tās laikam nekad neizies no modes, jo jau kuro gadu trendo kopa ar visu jauno). Vēl trendo arī žaketes - kā āra jakas, bet protams, neiztiktbez printa. Un šis punktainais mētelītis arī trendo - bet ne īsti punktains, bet pēc piegriezuma- garš, nepilnīgas piedurknes un glīts - simetrisks raksts. 
Untitled #92
Bikses
Bikšu aktualitātes ir ļoti dažādas un samērā nemainīgas pavasarī - arī šogad trendos dominē 7/8 piegriezuma bikses. Ierasti jau ir tas, ka ir visdažādākie raksti - šeit ir daisy, kas man ļoti patīk. Kā jau iepriekš minēju - trendo ģeometriskas figūras. Šeit tas parādās 7/8 biksēs ar platākiem galiem (starp citu, šogad modē ir plati gali). Proti, ja esi legingu piekritēja, tad tiem ar ir dažādi printi, kas ir modē! :)
Untitled #93
Apavi
Katru gadu, mēs dāmas, šausmināmies par apavu formu. Man personīgi pagājušogad likās, ka šīs minimālisma kurpes (augšā, pa vidu) ir ļoti bezgaumīgas, bet pašlaik man viņas patīk - pat ļoti! Klāt pie šāda tipa kurpēm nāk viņas māsas - daudz zemākas un ar block heel , kas manuprāt ir vairāk piemērotas jaunām dāmām. Pie šī papēža tipa apaviem redzam vēl vienus - šīs mint krāsas augstpapēžu kurpes, kas manuprāt ir ļoti elegantas. Trendo arī gladiatora stila augstpapēžu sandales un tās melnās klasiskās augstpapēžu deju kurpes, ar zelta elementiem. Mans favorīts ir šīs iešļūcenītes no divām daļām - kas ir diezgan praktiski un skaisti. 
Untitled #94
Somiņas
Pavasarī somu modē ir saucamās plain bag, jeb plikā toņa somas. Tonīši ir pasteļtoņi (brūnie, rozā). Formas ir visdažādākās, bet vispopulārākās ir kvadrāta tipa somas, kas nedaudz atgādina mazu koferīti. :)
Untitled #95
Saulesbrilles, Matu aksesuāri
Kā, jau iepriekš minēju, atnāk atpakaļ retro, tā arī ir pie saulesbriļļu rāmjiem, bet nozīmīgs faktors ir spoguļtipa stikliņi.
Matu aksesuāri īpaši neatšķiras, bet godā ir zelts, sudrabs un ziedi. Atradu attēlu, kur ir arī bandanas tipa lakatiņš - domāju, tas arī neaizpeld no modes! :)
Untitled #97
Aksesuāri
Pavasarī aksesuāri modē ir smagnēji un diezgan koši. Gredzeni ir kā lielas pogas (attēlā). Rokassprādžu mode - daudz mazie riņķīši, vai arī pāris biezie riņķīši. Auskari ir dezgan smagnēji un pamanāmi - galvenais lai ir saskaņots. Kaklarotas arī ir smagnējas - vai nu lielas un smagnējas ( nevis bling bling), vai medaljona tipa kaklatotas. :)
Untitled #96
Un kā pēdējais - matu sakārtojumi.
Šopavasar modē ir bizes, nevis brīvas bizes, pie sāniem, bet copē sasietas vai ap galvu apsietas. Vēl modē paliek messy bun un regular curls, kas manuprāt ir ļoti izdevīgi dāmām, jo tādu patu sakārtojumu ir viegli izveidot! :)

Es ceru, ka tu iedvesmojies no šī raksta, un ka tev patika! Drīzumā no manis gaidiet vairākus rakstus par pavasara modes tendencēm, kas , manuprāt, jums patiks! Jauku vakaru!

xoxo, Lienya

6 komentāri:

 1. Paldies par šo rakstu, ļoti patika un vēlētos, lai tādus taisi vairāk ;) Lai tev veicas tālāk!
  xoxo =PandaSmile=

  AtbildētDzēst
 2. Atbildes
  1. Nevis sūds,bet ļoti interesants raksts. Pameģini pats/i izveidot rakstu par modi..tas nav nemaz tik viegli

   Dzēst
  2. Pff... Tāpat labi var redzēt ka nav pašsacerēts raksts. Paskaties viņai dažus rakstus kur var redzēt kā viņa ģērbjās, labi ja vienā rakstā ir kas sakarīgs mugurā. Piedod, bet raksti paliek garlaicigi. Raksti par to ko zini. Varbùt kādi DIY?

   Dzēst
 3. varētu vairāk par tām bizēm? kādas pamācības un taa

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ir izveidots jauns raksts ar trendu matu sakārtojumu :)

   Dzēst