2014. gada 18. janvāris

Kaut kas jauns, smaržīgs un atsauksmes! ♥

Čau, čau! :)
šodienas raksts būs nedaudz savādāks, kā pārējie! šodien es jums parādīšu un pastāstīšu par pāris savām jaunajām lietiņām :)
Emm.. sāksim ar telefonu!
Tas nav ne Samsung, ne HTC, ne Huawei, ne Nokia, ne Just5, ne ZTE, tas ir MOBISTEL! :D
Dīvains nosaukums - Mobistel, bet nosaukums jau nespriež par telefonu!
Tātad šis ķīnietis ir iegādāts vācija. Gluži jauns jau viņš nav, jo iepriekš lietoja mans brālis, bet viņš nebija atstājis nevienu skrambu, kā arī bija vēl sākuma plēvīte.
Būtībā par pašu telefonu - Aizmugurējā kamera 12 mpx, priekšējā 1.5mpx iekšējā atmiņa 2GB. 
Telefons, kā telefons. Ja ir kādi jautājumi, tad rakstat! :)


Manas jaunās Nike botiņas ♥♥♥
Nike IN-SEASON TR 3
Cenu diemžēl es nezinu, bet botiņas ir ļoti, ļoti ērta, jo tām ir nike comfort footbed, kas nozīmē ka botas pēda ir polsterēta un mīksta
Bet meitenes atceratie, skriešanas botas nenosaka cik sportists ir labs, to nosaka viņa darbs. :)
Nu ja jau ir botiņas, tad sporta biksēm jābūt ar! :)
Šīs ir no h&m, cen ir 18 euro.
Tā, kā šīs ir manas pirmās sporta bikses un es nezinu, kādas ir citas, varu teikt, ka šīs ir daudz elastīgākas, kā legingi, elpojošākas, pieguļ pie ķermeņa un izskatās lieliski! 
Pāriesim pie skaistuma produktiem!
šie Garnier šampūni ir izskatīgi tikai no ārpuses, kaut gan pēc lietošanas pati jūtas labi, bet smarža lietošanas laikā atgādina vīriešu šampūnus, tiešām, tas ir kas ļoti, ļoti vīrišķīgi nepatīkams, varbūt man ir kāds brāķus, bet otru reizi nepirkšu! :)
Vēl par matiem. 
Kādu laiciņu atpakaļ lasīju rakstu (tagad neatcerēšos tieši kuras) par Garnier kondicionieriem.Nu arī ilginedomādama izvēlējos pamēģināt šo. Smarža viņam neatšķiras no orandžā, bet mati pēc lietošanas ir mīkstāki. Šis kondicionieris arī ir atslēga uz maniem mīkstajiem matiem. Kaut gan īsti nedomāju, kā šampūns var salabot sašķēlušos galus, šo lietoju, lai tikai mati būtu mīksti un baroti :)
Jau kādu laiku acis metu uz Dove dušas žēlejām. Viņas visas ir tik smaržīgas un iepkojums liekas tik ērts. Un tā arī ir, šī Dove dušas želeja to apstiprina. Viņa ir tik smaržīga...♥
Un iepakojums tik ērts...♥
Vienīgi traucē tas, ka es parasti pārdozēju dušas želeju un putas ir pa visurieni, bet tas tā :) ♥

Un tas arī šodienai viss! :)

xoxo, Lienya

2 komentāri: