2013. gada 8. septembris

Q&A

 Čau, čau!
Šis ir mans pirmais Q&A raksts un es esmu prieīga par jūsu atsaucību, ir atnākuši jautājumi un šodien gaismu redz atbildes uz tiem!
Sākam!

Kā tu izdomāji savam blogam nosaukumu?
 -Tad, kad taisīju blogu, sākumā domāju tādus vienkāršus nosaukumus, kā Makeup and beauty , vai Hairstyles and beauty, bet tad sapratu, ka jāizveido man savs Pseidonīms, Lienya Katya, Lienes Katrīnas vietā un tā tad radās - Lienya Style, Jeb Lienes stils . :)
Kā Tu izdomāji veidot blogu?
 -Tā bija ļoti ātra ideja, ka man vajag blogu, jo lasīju citus blogus, Naktsmeitu, Velvet Mimosu u.t.t. Un tad es sapratu, ka Es arī gribu dalīties ar jums, ar to, kas man patīk :)
Cik skatījumi Tavam blogam ir dienā?
  - Pašlaik ir svārstīgs skaitlis, bet vidēji ir ap 200 :)
Vai Tu taisīsi video?
  - Pāslaik vēl nav īstā kamera, ceru, ka no Novembra varēšu teisīt, bet vēl neko nesolu :)
Kā Tu krāsojies uz skolu?
 - Minimāli, uz skolu netaisu kādu vakara grimmu, vai ko tamlīdzīgu, nedaudz BB  krēms, skopstu tuša, vaigu sārtums, uzacu gēls un lūpu balzāms :)
Kādā veidā tu 12 gados ej 8. klasē? 
 - Bērnudārziņā es daudz ko apguvu ātrāk, un gāju grupiņu augstāk , arī bērnudārzu pabeidzu par gadu ātrāk un tieši nākamo gadu mans bijušais bērnudārzs aizslēdzās, mana grupiņa bija pēdējā grupiņa un tad mani pieteica Jelgavas 4. pamatskolā, tagad jau Jelgavas 4. sākumskolā un tā es mācījos, biju pa gadu jaunāka, bet zināšanu līmenis musm visiem ir viens, pirmajā klasē diagnostikas darbu uzrakstīju vislabāk un es gāju ar klasi tālāk , un re, jau astotā klase man ir un manuprāt es neko neesmu pazaudējusi ar to, ka eju klasi augstāk , drīzāk ieguvusi :)

xoxo, Lienya

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru