2013. gada 5. aprīlis

Pirmā ziņa- Marta labākās un sliktākās preces.


 Sāksim ar Labākajām
Flormar acu ēnas -Teikšu ļoti labas, manai mīkstajai otai ir ideālas, ļoti labi klājas.
Essence ''Kiss Care Love'' -Ļoti labs, iesaku. Līdzīgas Maybelline ''Baby lips'', Mitrina un dod spīdumu un krāsu, man bija 03 friutylicios, Mitrināja, līdz 3. h. un spīdums turējās ilgi. Arī laba smarža ♥.
Garnier BB cream - Nopirku Marta beigās, bet jau tik ļoti iemīļoju, var redzēt, ka ir palicis daudz vēl, ļoti labs, viņa SPF ir 25, kas ir labi, nopirku jūtīgai ādai un pašu gaišāko, pat manu ''sniegabumbas'' sauso seju, ļoti labi mitrina un lietojas, kā tonālais krēms arī.
Roku krēms (nezinu nosaukumu) - ļoti patīk, dievinu šī jau ir otrā tūbiņa (iesāku aprīlī) mitrina rokas un nav pārāk eļļains, kā citi.
Dzintars ''Be trendy'' mitrinošs krēms- Vēlos teikt visu to labāko par šo. Mitrina seju un nav vajadzīga bieza kārtiņa, pat ar visplānāko seja būs mitrināta līdz 12.h. 
 

 Lūpu balzāms (nosaukumu nezinu) - teikšu īsi - ideāls! Diemžēl nosaukumu nezinu, bet pirku pa Ls 0,25 Profesionālā matu šampūnu veikalā, izklausās dīvaini, bet tur bija. (Kinoteātris ''Zemgale'', Jelgava)
 Bet ....sliktākās!
Clean&Clear dual action mitrinošais krēms- Amerikas meitenes ļoti iemīļojušas, bet es nē, uzliekot uz sejas, likās ka viņa tūliņ nokūpēs, draudzenēm iedevu pamēģināt, viņām tā pat, nezinu, neiesaku, lieki izmetu 2 LS. 
Dzintars actual Balzams skropstām un uzacīm ar keratīnu - +/- Uzacīm viņš ir labs, nostiprina tās, bet skropstām atšķirību neredzu, Uzacis viņš stiprina. Man nepatīk otiņa, liekas, kā skropstu tušai, bet, ko lai dara? NeiesakuUn visbeidzot.....
 Essence BB cream all-in-one -  neiesaku, es paņēmu gaišāko toni- 02. neutral, jo 01 bija tumšs, pat ļoti.Uzliekot uz ādas, man izskatās, kā pārdegusi solārijā. Ja nu kādai vajag mākslīgi tumšināt sejas ādu, tad iesaku, + pa šķidru.  Vienīgais priecē SPF 30. Mintrina slikti. Varbūt iesaku tumšas ādas īpašniecēm ar sausu ādu.


Ta manam pirmajam rakstam arī viss, es ceru ka tev patika.Šāds raksts iznāks katra jauna mēdeša pirmajās dienās. Gaidiet!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru